Transfer praktycznej wiedzy
na temat UX i e-marketingu

Z przyjemnością podejmę współpracę w zakresie przekazywania praktycznej wiedzy. Zajęcia dydaktyczne, szkolenia, prelekcje na konferencjach oraz publikacje to formy, z których z powodzeniem obecnie korzystają moi Klienci. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą w tym zakresie.

Zajęcia dydaktyczne

Zapraszam do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych na uczelniach wyższych. Do tej pory moje doświadczenie w tym zakresie obejmuje prowadzenie zajęć (wykładów, ćwiczeń, projektów) w obszarze następujących tematyk:

  • użyteczność serwisów i aplikacji (projektowanie użytecznych rozwiązań na potrzeby Internetu);
  • programy afiliacyjne (partnerskie);
  • programy lojalnościowe;
  • budowanie wizerunku w sieci;
  • e-marketing - zagadnienia ogólne.

Szkolenia


Szkolenia to jedna z najpopularniejszych form przekazywania praktycznej wiedzy eksperckiej, jaką mogę zaoferować. Z przyjemnością nawiążę współpracę z firmami szkoleniowymi oraz bezpośrednio z organizacjami, które chcą poszerzać wiedzę swoich pracowników.

Mogę zaoferować prowadzenie szkoleń otwartych i zamkniętych, jak również usługę przygotowania planu i materiałów do prowadzenia szkolenia.

Prelekcje, wystąpienia


Oferuję swoje doświadczenie w zakresie przygotowywania i prowadzenia wystąpień publicznych w tematyce badań użyteczności, projektowania pod kątem user experience, jak również szeroko pojętego e-marketingu i rozwijania e-biznesu w sieci.

Swoboda wypowiadania się wraz z umiejętnością prowadzenie angażujących występień to cechy, które świetnie sprawdzają się na wszelkich konferencjach. Dodając do tego praktyczne doświadczenie i możliwość posługiwania się konkretnymi przykładami rozwiązań daje ciekawe połączenie dla organizatorów konferencji.